Skip to content

Громадська Рада При Обласній Державній Адміністрації Хмельницька Обласна Військова Адміністрація Офіційне Інтернет-представництво

  • by

У разі припинення діяльності громадської ради з підстав, передбачених абзацами другим – третім цього пункту, обласна державна адміністрація утворює протягом 15 календарних днів відповідно до вимог ініціативну групу з підготовки установчих зборів з метою формування нового складу громадської ради. 8.Для формування складу громадської ради обласна державна адміністрація не пізніше ніж за 60 календарних днів до визначеної дати проведення установчих зборів утворює ініціативну групу з їх підготовки за участю інститутів громадянського суспільства (далі – ініціативна група). До складу ініціативної групи https://zahyst-prav.com.ua/ з підготовки установчих зборів входять представники інститутів громадянського суспільства, в тому числі ті, які є членами діючої громадської ради, та Запорізька райдержадміністрація, при якому утворюється громадська рада. Питання реформування медицини та тарифів на медичні послуги порушили сьогодні під час чергового засідання Правління Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації. У межах засідання заступник голови Львівської ОДА Іван Собко поінформував присутніх про перебіг процесу реформування на Львівщині. «Сенс реформи у тому, щоб змінити систему фінансування медзакладів.

громадська рада при ода

Обласна державна адміністрація оприлюднює протокол установчих зборів на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб протягом трьох робочих днів з моменту його надходження. Приймання заяв для участі в установчих зборах припиняється за 30 календарних днів до їх проведення. «Протягом останнього року ми намагались демонструвати усій Вінниччині, що можна працювати конструктивно й без політики. Та безперечним фактом залишається те, що чимало об’єктів соціальної інфраструктури, яким досі не приділялася увага, зазнали якісних змін, – зауважив Іван Мовчан. – Можливо, ми не використовували повною мірою потенціал громадських організацій. І було б доцільно сформувати таку модель нашої співпраці, яка б була дієвою на перспективу».

Хмельницькаобласна Військова Адміністрація

Пожертвування – перерахування Виданню грошових коштів з метою її фінансової або іншої підтримки в будь-якому розмірі – на розсуд Користувача. Громадську раду очолює голова, який обирається з числа членів ради на її першому засіданні шляхом рейтингового голосування. Положення про Громадську раду погоджується з Запорізькою райдержадміністрацією та схвалюється на її засіданні.

  • Реформа медицина – один із найскладніших викликів для усіх.
  • Такі погодні умови зумовлюють виникнення ожеледиці.
  • Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на офіційний сайт Харківської облдержадміністрації.

Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців та Чернігівська обласна державна адміністрація зміцнюють свою співпрацю у підтримці людей, які постраждали від війни, щоб відбудувати їхні домівки та налагодити життєдіяльність. Як підтвердження — підписання 17 листопада між сторонами Меморандуму про співпрацю. Цієї неділі в Україні відзначатиметься День працівників сільського господарства. У четвер, напередодні професійного свята, працівників агропромислового комплексу привітали в облдержадміністрації начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус та голова облради Олена Дмитренко. Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із виконавчим віце-президентом Європейської комісії Валдісом Домбровскісом, який прибув з візитом до Києва.

Плани Засідань Громадської Ради 1

Повноваження голови Громадської ради можуть бути припинені за рішенням Громадської ради у разі припинення його членства у раді, а також виникнення підстав, передбачених Положенням про Громадську раду. Головою громадської ради не може бути обрано посадову або службову особу райдержадміністрації . Кількісний склад громадської ради визначається установчими зборами. Голову Громадської ради – Хачатряна Тіграна Самвеловича, голову відокремленого підрозділу громадської організації “Спілка вірмен України” Кіровоградської області; заступників голови – Лісового Ігоря Анатолійовича та Колєву Ганну Михайлівну; секретаря – Ревнівцеву Інну Володимирівну; прес-секретаря – Лягул Ірину Василівну. thirteen червня 2019 року, відбулося засідання постійної комісії з питань прав та свобод людини.

Видання не несе відповідальності за помилки (в тому числі, технічні), збої або неточності в роботі, а також будь-які інші дії / бездіяльності з боку платіжних систем, банків і майданчики Patreon. Забезпечення комісії Громадської ради приміщенням, засобами зв’язку, створення умов для роботи ради та проведення її засідань здійснює Запорізька райдержадміністрація. Основною формою роботи Громадської ради є засідання, що проводяться у разі потреби, але не рідше ніж один раз на квартал. Позачергові засідання Громадської ради можуть скликатися за ініціативою однієї третини загального складу її членів.

Головою економічної комісії було обрано Ольгу Михальонок, а заступник – Речиць Віталій. Головою екологічної комісії обрано Наталія Лісняк. 29 жовтня 2019, у приміщенні Громадського офісу відбулося підписання Меморандуму про співпрацю. Голосування відбувалось на платформі «Election runner». На нашому сайті ви знайдете корисну інформацію, дізнаєтеся, чим живе Львівщина сьогодні, та завжди будете в курсі основних подій регіону. 24.Громадська рада має бланк із своїм найменуванням.

«У п’ятницю закінчилося контрактування закладів із НЗСУ, а з 1 квітня припиняється державне фінансування закладів охорони здоров’я. Фактично до кінця цього тижня ми будемо бачити реальний фінансовий ресурс. Всі установи, що переведено у НКП, подались на фінансування згідно із пакетами служби здоров’я.

error: Tüm içerikler teliflidir.